Contact us now
+1-888-846-1732

Jakie są opcje ogrzewania podłogowego?

Dlaczego ktoś chciałby chodzić po domu i czuć zimno?

Jest to pytanie, o które pyta coraz większa liczba amerykańskich właścicieli domów, ponieważ rozważają sposoby ogrzewania swoich siedzib w sposób wydajny, opłacalny i trwały. Z pewnością jednym z kluczowych obszarów każdego domu do ogrzania są jego podłogi, a poprzez pozyskanie odpowiedniego dostawcy i instalatora elektrycznego ogrzewania podłogowego, właściciel domu w Polsce będzie mógł rozwiązać te niedostatecznie lub niekonsekwentnie ogrzewane podłogi.

Rzeczywiście, dostawca ogrzewania podłogowego, który jest najlepiej dopasowany do twoich szczególnych wymagań, prawdopodobnie rozważył i opracował systemy dla szerokiej gamy różnych rodzajów podłóg.

Należą do nich posadzki z płytek i kamienia, które są powszechne w łazience lub w kuchni i które często są zimne do dotykania. Obejmują one jednak także podłogi drewniane korkowe, laminowane i technologiczne, a także podłogi betonowe, dla których dostępne są systemy grzewcze, które można z łatwością osadzić w cienkim kompozycie cementowym, bez konieczności podnoszenia poziomu podłogi. Można również znaleźć elektryczne rozwiązania ogrzewania podłogowego dla dywanów, nie wspominając o bambusowych i drewnianych podłogach.

Po znalezieniu dobrego dostawcy prawdopodobnie będziesz miał do wyboru różne systemy podłogowe, w zależności od Twoich konkretnych wymagań i okoliczności. Możesz mieć na przykład podłogę o małym i nieregularnym kształcie, w którym to przypadku prawdopodobnie będą odpowiednie luźne układy drutowe. Alternatywnie możesz zainwestować w matowy lub foliowy system ogrzewania podłogowego, a nawet w zaawansowany technologicznie system węglowy – ten ostatni zapewnia równomierny i bezpieczny rozkład promieniowania cieplnego.

Dodaj do tej listy płyty grzewcze i płyty izolacyjne, a zobaczysz, że istnieje wiele rozwiązań tam, gdzie są potrzeby, do ogrzewania twojej podłogi.

Autor firma Elektra, zobacz nasze produkty.