Contact us now
+1-888-846-1732

Bezsenność

Jeśli Chcesz Pomocnych Wskazówek Na Temat BezSenności, Mamy Je

Wrestling z problemem bezsenność jest czymś, co wiele osób musiało zrobić. Jasną stroną dylematu jest jednak to, że wiele przydatnych informacji i wskazówek jest dostępnych dla osób zainteresowanych poświęceniem czasu na znalezienie go. Artykuł, który następuje poniżej jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć.

Ćwicz napinanie mięśni i techniki odprężające. Wypracować w ciągu dnia, na przykład. Unikaj męczące ćwiczenia przed snem, jak to będzie stymulować system i utrzymywać się na jawie. W nocy, spróbuj praktykujących jogi lub technik medytacji przed wyruszeniem do łóżka. Relaksujący może pomóc nadczynność umysł wiatr w dół.

Pilnuj regularnych snu, jeśli masz bezsenność. Ciało ma biologiczny zegar snu, który dostaje się zmęczony w przybliżeniu o tej samej porze każdego dnia. Jeśli nadal iść spać w tych regularnych czasach, bezsenność będzie odejść.

Jeśli cierpisz na bezsenność często, spójrz na materac do spania dobrej firmy. Miękkie materace zostawiają cię nieobsługiwany. Może to zrobić bezsenność gorzej przez podkreślając swoje ciało. Inwestowanie w nowy materac firmowy może rozwiązać niektóre z problemy ze snem.

Jeśli znajdziesz się kłopoty z bezsennością każdej nocy, przestać pić coś z kofeiną w nim w południe. Może to brzmieć ekstremalnie lub jak samo-pozbawienie, ale skutki kofeiny w rzeczywistości może być odczuwalne wiele godzin po spożyciu. Goście mogą zjeść kawę lub herbatę w porze lunchu i zrezygnować z nich po południu lub wczesnym wieczorem.

Twoja przysadka mózgowa produkuje melatoninę, która pomaga regulować sen. Gdy przysadka mózgowa nie otrzymuje wystarczającej ilości światła słonecznego do produkcji witaminy D, będziesz miał problemy z zasypianiem w nocy. Postaraj się o 10 lub 15 minut słońca każdego dnia tak, że przysadka mózgowa może działać poprawnie i pomóc zasnąć.

Pomyśl o czymś niezwykle nudnym. Gdy walczy bezsenność, masz do walki aktywny umysł. Aktywny umysł jest zazwyczaj myślenie na stres, i to nie jest dobre. Tak więc, że aktywny umysł do wykorzystania na coś niesamowicie nudne. Liczenie owiec jest jednym ze sposobów, aby to zrobić. Daj mu strzał, może pracować dla Ciebie.

Liczba osób negatywny wpływ na bezsenność jest naprawdę oszałamiające, a nie każdy zna właściwe sposoby walki z chorobą. Na szczęście, informacje, takie jak stwierdzono powyżej naprawdę może pomóc osobom postępy w walce z bezsennością. Korzystanie z tych porad każdego dnia jest wspaniałym sposobem na przejęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *